| I.Love.Football a întrebat:

Ce melodie a lui Tiesto si/sau Armin van Buuren va place (cel mai mult)?

Răspuns Câştigător
| Dj Boalca a răspuns:

Am fost la un concert vara asta unde au mixat amandoi...sincer la tiesto imi place enorm melodia""Lethal Industry""iar la armin van buuren...hmmm...nu prea imi place armin ca DJ...nu e genul meu...pe felia mea.eu prefer Sven Vath, Richie Hawtin, Marco Carola etc...

8 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Cel mai mult, de la Tiesto ft sneaky sound system -I will be here, si de armin van buuren imi place fine without you! da-mi fundita big grin

Laur
| Laur a răspuns:

Adagio for strings se aude super daca e buna acustica la sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiesto-Happyness...the best.

| funkydiva a răspuns:

Tiesto - in the dark
armin van buuren - fine without you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiesto feat. Tegan & Sara - Feel It In My Bones
Armin van Buuren ft Sharon den Adel - In and Out of Love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiesto a revolutionat genul pe care armin il abordeaza (just be)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Broken tonight a lui Armin van Buuren...este cel mai bun nr1

| iankey04 a răspuns:

Tiesto-here on earth
tiesto-traffic
tiesto-flight643
tiesto-elements of life