| luciannicolae95wow a întrebat:

Ce melodie ati ascultat din lista asta? Ce-a mai buna melodie din lista pentru voi.

Billie Jean,Stairway to Heaven, Nothing Else Matters,Dream On,Smells like teen Spirit,Hotel California,Imagine,Purple Rain,Hey Jude,Satisfaction,Purple Haze,Light My Faire,Every Breath You Take,Whole Lotta Love,Sweet Child O' Mine, Rehab, Back in Black, Bohemian Rhapsody, one, Paranoid, Iron Main

6 răspunsuri:
| denyzo a răspuns:

Smells like teen Spirit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e lene sa specific pe care le-am ascultat dar preferata de acolo este Billie Jean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dream On

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Billie Jean ..sunt fan M.J!

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Yung Lean x BLADEE - 50sacinmysockidgaf

| aXy99 a răspuns:

Mi-e tare greu s-aleg laughing
Fluctuez intre BIllie Jean, Dream On, Hotel California, Black in black, Nothing else matters, Smells like teen spirit si bohemiam rhapsody...

Sweet child o'mine sa zicem happy