| adutza12 a întrebat:

Ce melodie este pe fundalul reclamei in care se prezinta filmele de la Disney Channel? Stiu ca la sfarsit spune ca filmele sunt la orele 12.00 respectiv 19.00. Reclama arata secvente din Camp Rock, The Cheetahs Girls, Star Struck, etc. Cine-mi spune care-i melodia de pe fundal FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ellie Goulding 'Starry Eyed'
http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs? asta te referi? :D

5 răspunsuri:
| PitiqaaaxD a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed

SpER ca asta e!

Bafta! big hug

Byeee`:*!

| gagaangel a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch cred ca asta e
:X:X:X:X:X:X:x

| Brotacel a răspuns:

Da, stiu de care vrei sa spui.Sti eu vreau sa aflu dar nu pot thinking