| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie imi place mie cantata de Ozyy Osborn?

10 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Se pare ca sunt nevoita sa apelez din nou la globul meu magic, insa va trebui sa astepti cateva minute.Pana atunci concentreza-te si spune-mi ce-am mancat ieri la cina?

| retouchan a răspuns:

Nici unalaughing

| Djlsghtnquuw a răspuns:

De unde sa stim noi ce melodie iti place tie.probabil toate.oh go on

| Alex_7297 a răspuns:

Ce melodie îţi place ţie? Semăn a Maria Câmpina?

| Mony_4137 a răspuns:

Asta doar tu poti sa stii > laughing <

| denisa_4752 a răspuns:

Pai in 1 rand e Ozzy Osbourne si mie imi plac toate melodiile lui in special if i close my eyes forever...acum tie nu stiu care iti placetongue

| Aerosmith a răspuns:

Nu sunt mama omida sa stiu.

| zuly a răspuns:

Da cine-i Ozyy Osborn asta? Vad ca-ti place tare. big grin

| cristinela a răspuns:

Crezi ca ar trebui sa stim noi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cine e "Ozyy Osborn"? eu stiam numa de "Ozzy Osborn". mie imi place i just want you, no more tears, iron man si goodbye to romance