| bestmusik a întrebat:

Ce melodie reprezentata de ce tara credeti ca merita sa castige Eurovisionul? (in afara de Romania)

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Moldova si Ucraina.winking

NOname
| NOname a răspuns:

Si melodia Turciei imi place (am votat-o).winking

NOname
| NOname a răspuns:

Romania s-a calificat! thumbs up Super! thumbs up Chiar meritam sa fim in finala! dancing applause dancing

P.S. eu am votat pentru Turcia si Ucraina (ambele s-au calificat). winking

| Gizăz a răspuns:

Niciuna. Eurovision nu mai e demult un concurs care să scoată talente, din ce în ce mai comercială muzica.

| greenish a răspuns:

Azerbaidjan.Safura - Drip Drop

| elena a răspuns:

Eu cu...Grecia.
Romania poate castiga doar prin vocea Paulei Seling, dar nu-i de-ajuns.

| Fallen Angel a răspuns:

Germania, categoric.
Imi place melodia, e superba, dar mai mult imi place Paula happy
Si tocmai a fost melodia happy Au cantat superb!

| Fallen Angel a răspuns:

Aaa... scuze, am uitat sa mentionez laughing
Deci mel e cantata de Lena si se numeste Satelitte big grin

| UNfriendLY a răspuns:

Moldova!

| Alexandra. a răspuns:

Azerbaijan.
Safura-Drip Drop. :X Chiar imi place.

| Klara a răspuns:

Azerbaidjan, Irlanda, Armenia...si ar fi mers si Finlanda, chiar aveau ce show sa faca sad Dar n-au intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca greciaaaaa... dar romania merita mai mult de atat si nu zic asta pentru ca sunt romank, chiar merita

| volvofan a răspuns:

Safura drip drop de turci