| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii bune stiti? Nu conteaza din ce an.

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Lady kenny rogers 1980, Radio gaga queen, felicita și liberta al bano și romina, midnight lady chris norman, missing you cris de burgh, morning has brocken cat stevens, automatic lover dd jackson 1983, limerick you are a lady joe dolan 1983, it s you it s you its you joe dolan 1983, secret service jo anne jo anne și how i wont you 1983, ub 40 red red wine, kingston town, bo boss tequila, 1983, engelbert portofino și lady lolita 1988, madleen kane ecstasy 1987 yello vicious game 1985, the d light scrace your face tonight 1985, danovack and company caramba1985. elton john blue eyes, johnnie taylor nothing as beautiful as you1986, celentano madonna mia, aneka i wass free1987, john batdorf be my baby1987,

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Skase skase!

| mermadia a răspuns:

Kelly family-fell in love with an alien

rock'n'roll stole my soul

streets of love

roses of red-toate sunt de la ei!love struckx

| mirunik16 a răspuns:

Mai nou mie imi plk melodie lu Guess Who rolling on the floor :*:*:* de ex: locul potrivit... flori ilegale...etc.