| Madalin_Gagu_1998 a întrebat:

Ce melodii credeti ca ar trebui sa ascultam la banchet (si apropo il facem la un restaurant misto!:-P

1 răspuns:
| aanny a răspuns:

Cele mai de petrecere ar fi:
Pitbull ft Jenifer Lopez-Dance Again
Gusttavo Lima-Balada Boa
Inventive sound ft Danny-Attraction
Mandinga-Zaleilah
Don Omar-Danza Kuduro
Michel Telo-Fugidinha
David Guetta ft Nikky Minaj-Turn on me
Havana Brown ft Pitbull-We Run The Night
Eurovision, Loreen-Euphoria
Michel Telo-Ai si eu te pego
Fun-We are young
Tacat-Tacabro
poate nu o sa-ti placa chiar toate dar sa stii ca suna foarte bine la banchet(mie nu mi-au placut doar dupa ce am fost la banchet)sunt foarte ritmate si energice si se potrivesc foarte bine ..la fel am avut si noi la un restaurant misto. daca restaurantul vostru e in stil mai elegant da-mi un mesaj si-ti voi spune si cateva mai linistite de vels de exemplu sau asa ceva