| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii crestine imi recomandati, dar sa fie pentru tineri?

Răspuns Câştigător
| YuriSdee a răspuns:

Hm. fratii de la toflea : tu esti cel mai minunat, este iertare. Ninge cu Stele si flori de zapada, Lasa mila ta sa cada, Tu sa domnesti, Binecuvantat fie el love struck, El e fantana, Daca traim pentru Domnu traim...etc..mai cauta si tu pe net!happy

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WGVuQhDAhRw
Asta!

Dar de curiozitate, vrei și tu să asculți slujba la maxim ca Becali în Maybach?

| Necrophagist a răspuns:

A propos de ce zicea Fuckthesystem, dacă e pentru sunet, era o vreme în care îmi plăcea cum sunau cântecele gregoriene în metal.Nu,nu white sau christian or bullshit-uri de genul.
Belenos:
http://www.youtube.com/watch?v=76JF5_YA2gg
Ulver:
http://www.youtube.com/watch?v=97XFWOqU7X4
Enfin şi mai erau.
Cât despre melodii creştine,nu prea le sufăr, George Harrison avea însă de din astea deşi hindi măcar religioase(ex: My sweet lord), mai ales în combinaţie cu Ravi Shankar.

| Casandra a răspuns:

Bai satanistilor...am zis crestine!

| Emonik_7113 a răspuns:

Ceva parazitii...