| emoboy a întrebat:

Ce melodii de club, disco/party imi recomandati? Am nevoie de un playlist pentru un majorat care sa fie intretinut de muzica disco.

2 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Daca vrei iti trimit eu pe mess, depinde cand ai nevoie.Am destula muzica de gen,dance,disco,eurodance,eurodisco, eurorap, raggae, club, etc.Numai sa nu-mi ceri muzica populara, manele, muzica romaneasca indiferent de gen pentru ca este de foarte slaba calitate, exclud aici muzica populara dar care nu este deloc pe gustul meu.