| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii hip hop / rap va plac cel mai mult? Si desigur ce cantareti?

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eminem si 50 Cent. Si ca melodii P. I. M. P. si candy shop de la 50 cent si de la eminem, without me, you don't know, 3. a. m., oricum tu verifica-le pe toate.

Si o alta trupa foarte tare pe care am descoperit-o este ''Immortall Tehnique''.

| тєqυιℓα a răspuns:

N-Dubz
Take a look

| clauX a răspuns:

Ecle bai tari piese hip- hop le are B. U. G Mafia cantate de Uzzi, Tataie si Caddy.
Cel mai tare album e "Viata noastra"
funda

| alTaiR96 a răspuns:

Cedry2k, Deliric 1, Nimeni Altu, Doc, Sisu. Dragonu. Astia nu va plac?

| tibligan a răspuns:

Dr Dre imi place cel mai mult, si melodiile preferate de la el sunt: "The Next Episode" si "Sweat".