| krisflo a întrebat:

Ce melodii „mai batrane" va plac cel mai mult mult love strucklove strucklove struck
happy funda :O

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

Roxette-listen to your heart
queen-show must go on
queen-i want to break free

10 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Melodiile din 2002-2003 de la Maroon 5. This Love, Sweetest Goodbye. Alea de pe albumul Songs About Jane.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Alex velea-secret discret; puya-sus pe bar; nicole scherzinger-watever u like; pitbull-i know you want me; snoop dogg-sweat; jennifer lopez-get right; enrique iglesias-i like it si push; lora-no more tears; puya-V.I.P; lady gaga-bad romance; rihanna-rude boy si russian roulette.

| krisflo explică (pentru Rose_Ela_1995):

Mah melodii vechi de 15 20 ani sad

| Rose_Ela_1995 a răspuns (pentru krisflo):

Eeeee

| Rose_Ela_1995 a răspuns (pentru krisflo):

Eu am 16deci pentru mine asta inseamna vechi