| BogdanVasc a întrebat:

Ce melodii pentru final de gimnaziu stiti, in afara de Bun ramas si Gaudeamus? Am nevoie pentru un video ce o sa fie prezentat si parintilor, deci daca stiti ceva fara rap/rock/vulgare va rog lasati-mi niste titluri aici.

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Omul meu care mi-a facut cunostinta cu trupa Ghost, esti a 8-a?

| BogdanVasc explică (pentru Deaad):

Scuze de raspuns intarziat, am abandonat TPU din nou pentru o perioada. Da, am terminat a 8-a.

| 13november a răspuns:

Iti spun niste piese pe care le ascult si care cred ca s-ar potrivi cu videoclipul.
Ai putea sa pui doar refrenul de la melodia lui Shift feat. Vizi-Dupa ani si ani;
See you again ar suna la fel de bine;
Sheppard-Geronimo
Si cred ca s-ar potrivi foarte bine Mans Zelmerlow-Heroes.
Sper ca te-am ajutat.