| AnToNiKa_7758 a întrebat:

CE melodii stiti si sa fie super-tari? Si sa fie hip hop sau rap...please...rapid!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| SerjRap93 a răspuns:

Vescan-apa de ploaie; tara minunilor; secrete de fapt le stiu pe toate de la vescan da mai gasesti uh altele
nane-abia la inceput; multumim; noua generatie si la asta le stiu pe toate da le gasesti uh pe restul
bullet-contracronometru; consecinte; ingerii cu mine le gasesti uh pe restul
arssura-prea tarziu; vreau doua; drumul meu.
cumicu-pahar murdare; refuz la drama; singura care conteaza...
themosh-de ce?; robert; taci din gura...
Nimeni-Altu-consecinte; pun pariu; fii ai bravilor soldati

| pwp a răspuns:

J.Lo-On the floor