| MyhaelaIonescku a întrebat:

Ce melodii straine din anii '90 stiti? Sau ce melodii straine (englezesti, italienesti, frantuzesti) din anii 90' ascultau parintii vostrii cand erau mai mici?
PS: Vreau sa-mi spuneti " numele artistului/artistilor - numele melodiei "
FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Cel putin jumatate din ce ai primit sunt din anii 80.eu am multa muzica din anii 90. daca doresti iti pot trimite pe mail.ador muzica anilor 90.in special dance, eurodance.care faceau legea la vremea aceea se mai asculta si azi, si se va mai asculta.

| CRISS69TM a răspuns:

Scuze,pe mess.

| CRISS69TM a răspuns:

Intra si la mine in playlit si vezi videoclipuri si di concerte din 80- 90 pana azi.

| CRISS69TM a răspuns:

Ti-am trimis adresa mea de mess. uitate la sectiunea mesaje.te pup.