| Florentina741 a întrebat:

Ce melodii va plac de la: Dua Lipa Billie Eilish Miley Cyrus?

6 răspunsuri:
| Oanaaa555 a răspuns:

Toate aproape

| Nicoleta6 a răspuns:

Toate

| OanaIoana24 a răspuns:

De la Billie Eilish îm plac aproape toate sunt fană de prin 2021, îți recomand să îi ei albumele la rănd și să le asculți, Don't smile at me, When we all fall asleep were do we go, Happier then ever și Hit me hard and soft și single-urle ca No time to die,
What was I made for?, Lovely și mai are și un fel de mini album cu două piese 30th și TV, mie. personal îmi plac foarte mult peisele ei, e căntăreața mea preferată

| Florentina741 explică (pentru OanaIoana24):

Miley Cyrus si Dua Lipa nu iti plac?