| Bia934 a întrebat:

Ce melodii va plac de la: Lana Del Rey Ariana Grande si Miley Cyrus?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Lana del Rey aproape toate, dar cel mai mult Video Games, Born to die, Blue Jeans, White Mustang, Radio, Summertime sadness
De la Ariana la fel cam toate, mai ales Into you, No tears left to cry, God is a woman, Positions, Love me harder
De la Miley - Malibu, Slide away, The climb, Jolene, Nothing breaks like a heart, Midnight sky, Wrecking ball

| TPUeistul a răspuns:

Miley Cyrus - Jolene

| Vera53 a răspuns:

Toate aproape