| Andrei518 a întrebat:

Ce melodii va plac de la: Smiley Conectr Alex Velea Alina Eremia și Irina Rimes?

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Pe asta nu o și șterge și nu o raportează nimeni.

Când ei pun o întrebarea cu manele este raportată imediată și ștearsă. Românul tot român. De cei care mau raportat spun zic și care nu-i suportat pe maneliști.

| 1onur a răspuns:

Ia și ascultă aicia muzică Adevărată cu Adevărat.https://youtu.be/HdYHf6UAuDM?si=x6RwbnTVpRTvJh2q

| LisaJulie a răspuns:

Nu îi mai ascult de o grămadă de timp! Îmi plăcea totuși când canta Irina Rimes in franceza și rusă