| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Ce metalhead nu se emotioneaza la asta?
http://www.youtube.com/watch?v=DH5R2EoN6m8
Odata cand am ascultata mi-a venit sa plang:)!

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Da, ştiu melodia. O am cântată de Cobain eu. Emoţionantă, corect, dar nici să plâng laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună melodia; unei persoane mai vulnerabile în anumite momente, în mod sigur îi stârnește plânsul. Momentan am o stare de spirit foarte bună, deci nu m-a emoționat absolut deloc. Mulțumim că ai împărtășit-o cu noi.

| Dumnezău a răspuns:

Ma face sa ma gandesc, dar nu se compara cu altele, cum ar fi Friends will be Friends de la Queen.Eu stiam doar varianta lui Kurt Cobain, dar parca e mai buna asta.Mai usor scoti o lacrima de la mine cu un Nickelback sau un Wind of Change. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang la melodii, dar melodia o ascult in masina, pe o caseta de ceva ani. Si imi place, bineinteles.