| anonim_4396 a întrebat:

Ce miscare va place de-a lui Micheal Jackson?

27 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imi place cum danseaza in videoclipul Beat it love struck

| Jonsdottir a răspuns:

Moonwalkhee hee am reusit si eu sa'l fac happy

By Dy
Xo~Xo

| maryana5 a răspuns:

Auzi!? dar inainte sa moara toti il faceau pedofil si cele-cele! Il descoperiti si voi asa dupa moarte...ca inainte dadeati sa fugiti!
ce o sa ajunga lumea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una straight face
xoxo
by zui

| YepIsSuspended a răspuns:

MoonWalkbig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Toate-mi plactongue

| baba a răspuns:

În Thriller la refren când ridică toţi mâinile ca Zombie. Foarte tare, am învăţat mişcarea şi duminică vom dansa un grup de 40 de inşi pe Thriller.

| ing. a răspuns:

Bunakiss, Cel mai mult imi plac moonwalkul si dansul acela din Smooth Criminal.
Ar mai fi coregrafia aceea cu zombie din Thriller si cea din Beat itlove struck
Mj the bestlove struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Moonwalkul, cea mai buna miscare a lui.

| Casiana a răspuns:

Orice miscare il aduce in topul celorlalte staruri contemporane lui M. J... M. J un mega-star pe veci!not worthy

| Ianaaable a răspuns:

Moon walk ruuulzzzz!big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kynext a răspuns:

Buna.imi plac toate miscarile lui dar cel mai mult imi place Moonwalk-ul... l-am invatat si euhee hee

| Danut4 a răspuns:

All

| Kandy a răspuns:

Toate sunt superbelove struckdar cel mai mult imi plac:moonwalk, dansul din "Smooth criminal" si cel din "Bad"love strucklove strucklove strucklove M. J. J.love strucklove strucklove struck

| darknet a răspuns:

Aia de la Smooth Criminal. Cand se lasa mult in fata, da senzatia ca pica si apoi revine rapid la loc pe spate. E de la cizme trick-ul. Au arcuri. Am vazut explicatia la miscarea asta intr-un video pe YouTube.

| puppetgirl a răspuns:

Toate sunt superbe :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se pleaca michael in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dansul Smooth criminal imi place la nebunie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

All, apsolutely

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi placwemiscarea aia cand sta intr-o parte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moonwolk bine inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moon walk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate sunt extraordinare! Eu am reusit sa fac miscarile din moonwalk, beat it, thriller si le incerc pe cele de la smooth criminal. Y love you mike!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Billie jean cu melodia asta a debutat cu dansul moon-walk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moonwalk si Airwalk.