| Rukhsandra a întrebat:

Ce muzica asculati? eu ascult orice in afara de manele si house... big grin

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai întrebat de muzică. De când house-ul şi manelele intră la categoria muzică?thinking
În fine... eu mi-s cu rock-ul, metalul (sub toate formele lui mai puţin NSBM-ul la care mai strâmb din nas) şi folk-ul.
Salut!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult orice gen muzical dar nu orice melodie.

| madia a răspuns:

Rock, ambiental, relaxing music, uneori techo si pop si putin hip-hop.
Depinde de starea in care ma aflu.

| pepe a răspuns:

Eu ascult acum Mike Oldfield piesele The Song Of The Sun şi The Voyager.

| anad a răspuns:

Imi place muzica si ascult melodii care imi spun ceva nu conteaza din ce gen!

| adi4ever a răspuns:

Rock

| Ana-Maria94 a răspuns:

Orice in afara de manele si rockhappy

| fame a răspuns:

Orice in afara de manele, rock si populara happy

| madagascar a răspuns:

Nu conteaza genul atat timp cat melodia transmite ceva si am starea necesara pentru mesajul care este transmis

| marius14 a răspuns:

Pai... aproape toate. Numai manele si rock nu ascult in rest de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult aproape orice.
Numai Nu MANELE!

| karyna a răspuns:

Hip-hop si club.