| girlsad a întrebat:

Ce muzica de dragoste va place? dau fundita pentru cea mai frumoasa mellove struck

Răspuns Câştigător
| Mihaitza_3933 a răspuns:

Daca vrei melodii de dragoste poti sa intri pe www.cearly.ro aici gasesti orice gen/fel de melodii www.cearly.ro

2 răspunsuri:
| LaurA_2122 a răspuns:

Grasu XXL ft. Maximilian - Ultimul Tango e GENiala.mai ales instrumentalul in varianta Oameni 2010
Rappy feat. Cumicu - Decat cu tine
Guess Who - Special/ Eu, tu si restul' lumii
Maximilian - Dragoste Nebuna
Arssura - Diferiti
Maximilian - Pe Langa Telefon Remix Grasu XXL cu Guess Who, JJ & Faibo X
asta in caz ca asculti hip hop.

| ionela71gl a răspuns:

Indiferent de timpul trecut, cred ca toata lumea i-si aminteste melodia din "dans murdar". Eu cred ca a fost, este si va ramane cea mai tare melodie de dragoste. Tu nu?