| Gabytzul199875 a întrebat:

Ce muzica este la moda anul acesta? dau funda...

Răspuns Câştigător
| NickyDawn a răspuns:

Asculta ce iti place tie, nu ii lasa pe altii sa decidawinking!

12 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Manelee pă` sistem!

Glumeam. Ascultă ce îți place, nu ce e la modă, la modă sunt melodiile mult prea editate, în care se repetă același vers până se termină melodia...

| Nucreeed a răspuns:

De obicei 'la moda' este muzica de rahatrolling on the floor Daca tu vrei sa fii la moda...atunci asculta muzica de rahat.Simple as that!

| Duucu a răspuns:

Maneaua.Crede-ma...

| Gabytzul199875 explică (pentru Duucu):

=]] mai ascult si din astea dar nu des...aricum asta este Nr1 =]]]]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica folk şi eurodance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-R - Da-te-n Dragostea Mea

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Muzica care te atrage pe tine este cea mai importanta. Nu conteaza ce asculta altii, tu esti liber sa optezi pentru ce stil vrei.

| Gabytzul199875 explică:

Va multumesc pentru raspunsuriwinking

| Gabytzul199875 explică:

Va multumesc

| Stefy08 a răspuns:

Este la moda ce asculti tu.Nu trebuie sa te lasi influentat de parerile altora.Asculta ce iti place tie si simte-te la moda!smug