| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica imi recomandati?( cantarete, trupe... dar nu din Romania)

Răspuns Câştigător
| selly000_2653 a răspuns:

Avril Lavigne,David Archuleta(are melodii superbe),Miley Cyrus(in special melodia:Who owns my heart),Selena Gomez,Demi Lovato("Here we go again","Me,myself and time","this is me","brand new day"),Britney Spears(Till the world ends; Hold it against me),Lemonade Mouth(Determinate; Breakthrough), Bridgit Mendler(Hang their baby), etc.Cam astea sunt preferatele mele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionii13 a răspuns:

Iti recomand una care valoreaza cat 100 de melodii :)
Nu stiu daca e genul tau dar incercam :
http://www.youtube.com/watch?v=ayAUZZRxTL4
:D

| Jandi a răspuns:

B2ST si Bing Bang canta foarte bine>. Sunt din Asia insa poti incerca sa ii ascultihappy