| Or1Ginal a întrebat:

Ce muzica preferati?

Rap.
Dance.
Dubstep
Rock
Pop
Manele >----_l_

Daca lipseste ceva sa-mi spuneti happy.

30 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aproape ori ce gen, cu condiţia să fie de calitate!

| Woodenpints91 a răspuns:

După mintea ta îngustă, muzica se împarte doar în 6 ramuri?
Ţi-aş spune ce mai lipseşte, dar momentan mi-e prea lene şi cred că nici nu meriţi să afli.

| CautNume a răspuns:

Rock

| UnleashedPsycho a răspuns:

Rap, Rock.
Mai lipsesc, în fine, asta mai ascult eu, muzică instrumentală şi muzică clasică ^^
Baft' ~

| Demise a răspuns:

Tot ce ţine de Rock şi Metal. Mai ascult Pop, Rap, Dubstep şi DnB.

| FadetoBlack a răspuns:

Rock şi metal, şi aproape toate subgenurile plus blues, folk

| qMisaki a răspuns:

Rock.
Hmm, mai bine zis metal & Post-Hardcore.

| Mădă0611 a răspuns:

Electronic music: trance (vocal/uplifting), downtempo (ambient, lounge, chillout, chillstep), dubstep, DnB.
Indie pop, trip hop...
big grin

| OOOLEOOO a răspuns:

Reggae
Spanish

Lipsesc destule ^^

| Vans a răspuns:

Rock şi metal.
Rap nu prea mult.

| KristalPop a răspuns:

Rock şi metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubstep, rap, rock.
Cred ca mai lipseste jazz. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsesc multe! dar din ce ai scris tu aleg rock.

| fadnox a răspuns:

Rock

| CannbalCorpse a răspuns:

Rock si Metal
Si ai cam ratat multe genuri muzicale big grin.

| MaskOfSanity a răspuns:

Jazz, blues, folk, country şi muzica clasică unde sunt? Sunt destul de importante şi merită menţionate. Mai sunt : indie, latino, reggae, r&b, soul, muzica de operă, muzica tip soundtrack, muzica "word", adică tradiţională şi specifică fiecărei ţări şi muzica spirituală ( aia bisericească intră aici ).
E posibil să mai fi uitat ceva.

Din ce ai scris tu, aleg rock. Dar aici umblu puţin la subgenuri şi mă întrept spre metal.

| Or1Ginal explică (pentru MaskOfSanity):

Doamne ma crezi ca am timp sa scriiu toate alea? laughing

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Or1Ginal):

Eu cum am avut timp? Plus că, tu ai cerut completări.

| Or1Ginal explică (pentru MaskOfSanity):

Correct dar am pus cele mai ascultate straight face in zilele de azi cine dracu asculta folk? classic? opera?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Or1Ginal):

Ascultă destui, n-ai tu grijă. Doar pentru că în România house-ul e singurul care are parte de promovare la greu, nu înseamnă că nu se găsesc şi ascultători sau formaţii ce aparţin de alte genuri muzicale.
De Pasărea Colibri ai auzit? Sau de Florian Pittiş? Folk-rock şi blues sunt şi Phoenix pe la început. Şi dacă am chef, mă duc acum şi ascult Rapsodia Română 2, de Enescu.
Şi ăstea sunt doar exemple din România.

| Or1Ginal explică (pentru MaskOfSanity):

Nu cunosc eu ascult doar Hip Hop si rap happy deci...

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Dupstep

| Aneke a răspuns:

Rock,Metal si toate subgenurile lor.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Lipseste : folk, blues, jazz, muzica clasica etc...

| Elenutxz19999 a răspuns:

Hip-Hop, Rap, Rock si putin Dubstep happy

| dött a răspuns:

Rap, dance, rock, pop din ce ai enumerat tu.

| TheAndra95 a răspuns:

Soft Rock, Punk, Rock Alternativ, Hard Rock, Rock, Pop-Rock, Pop, R`n`B happy

| BlueLagoon97 a răspuns:

Metal.

| cristina222 a răspuns:

Rap si rock