| JeSuisElle a întrebat:

Ce parere ati avut de reprezentantii Romaniei la Eurovizion. (Mandinga). happy

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Dupa ce ca era groaznica melodia, a mai cantat si prost.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Jalnic.

| NoChanceForUs a răspuns:

Reprezentanții României n-au ajuns acolo de capul lor, au fost votați, deci înainte de a critica Mandinga pentru prestația și calitatea sa, gândiți-vă că asta-i cultura pe care o promovați.

| Demise a răspuns:

Ne-au făcut ţara de râshappy.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Tiganca aia rapanoasa? Mi-e rusine ca sunt roman...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt oribili, dar gata cu ura asta pentru reprezentanţii României! Provoacă repulsie, sunt groaznici, ne-au făcut de rahat ţara, înţeleg.
Totuşi, e "la modă" să spunem cât de greţoşi sunt. Am văzut azi pe TPU cel puţin 5 întrebări despre Suedia şi alte 5 despre cât de jalnici au fost Mandiga.
Move on!

| Leutzbv a răspuns:

Astia nu erau Mandinga, erau NONAME. S-a vazut prestatia lor de la departare. Pana si eu am vazut cat de prost au cantat si sunt miop :0

| Norvegianul a răspuns:

Oribila, foarte nasoala. Ma mir ca n-am luat ultimul loc.

| kirin a răspuns:

Naspa ingeras naspa.