| MaDaMadalina18 a întrebat:

Ce părere aveți despre melodia : Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna?

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Our si simplu o ador.Am ascultat-o de un milion de ori cred.Imi place modul in care vocile lor se completeaza, si videoclipul in care Megan Fox care e super hot, are un rol principal.versurile se portivesc de minune cu videoclipul iar rihanna si eminem sunt doia rtisti integri cu un exemplu demnhappy. fundita?

15 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Misto.:X

| DeXxa a răspuns:

Imi place, stiu si versurile pe de rost. Poate era mai buna fara Rihanna, ma cam dispera vocea ei in aceasta melodie.

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

O ador!:-x
Dar coafura Rihannei strica totlaughing

| βÚβÚ a răspuns:

E interesanta thinking Mai ales ca e o combinatie dintre Rapp si pop, nu? Oricum a avut succes, iar videoclipul e chiar super :X

| PisssiMicc a răspuns:

Este super si imi place multl. tie?

| Anonima_9977 a răspuns:

Soperlove struck

| Eff a răspuns:

O am ringtonelaughing ha ha

| traficanta a răspuns:

Ce parere am. mi se potriveste laughing

| Lola Landers_8821 a răspuns:

O ador
love struck

Răspuns utilizator avertizat
| babyangel a răspuns:

:X:X imi place:X:X la doar cateva zile de la lansare a avut peste 30 milioane de vizualizari pe youtube.este un succeshappy

| mariposa azul a răspuns:

E super...respect for eminem

| Irina117 a răspuns:

Mie imi place in general cum canta Rihanna, dar si Eminem.Videoclipul este ok.Si melodia mi se pare frumoasa. Nu imi place noua coafura a Rihanneisad. In rest e ok. Tie?

| Andreea`:) a răspuns:

Ii tarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super!