| Dumnezău a răspuns:

Geniala,fara dubiu.Una din cele mai bune melodii facute vreodata.Ador instrumentalul, cat si vocea lui Bruce, care ar trebui declarat bun national in UK.

| TeoPT a răspuns:

Mulțumesc pentru o calitate superioară a sunetului pentru această melodie genială.

Instrumentalul mă vrăjește pur și simplu, versurile sunt geniale. Mai trebuie să spun altceva? Doar e Iron Maiden.
Această melodie trebuie să facă parte din cultura generală, nu din cea muzicală.

Baftă

| TheDarkEmpire a răspuns:

Mai are rost sa comentez?

| WhiteWolf7 a răspuns:

7h30, aceasta melodie face parte cu siguranta din cultura generala a unui adevarat rocker. Daca nu iti place, nu esti rocker, daca nu esti rocker, du-te dracu, daca vrei iti dau eu bilet da e doar dus(nu ma refer la tine, ma refer la papagalii care cer "melodii mai rock" sau chestii d-astea).

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Piesa mea preferată, de la trupa mea preferată. Ce altceva să mai spun?!
p.s Mă bucur mult că mai sunt fani Iron Maiden, pe zi ce trece văd pe TPU din ce în ce mai mulţi oameni ce ascultă muzică adevărată. Btw, îţi recomand concertul "Rock in Rio", în caz că nu l-ai văzut deja. Uită-te, nu vei regreta! UP THE IRONS!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Destul de faina dar tu ce parere ai despre astahttp://www.youtube.com/watch?v=akm0TfUmYAw