| Xcrivis a întrebat:

Ce parere aveati despre trupa Nirvana, si despre vocalistul lor (Kurt Cobain)!
Cea mai buna parere primeste funda!

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Nirvana este dupa parerea mea una dintre cele mai bune trupe de rock. Vocea diferita a lui Kurt Cobain a dat stilul mai diferit fata de alte trupe.
Pacat de decizia lui de a se sinucide cand Nirvana era in mare glorie dupa albumul Nevermind. Oricum pentru cat a trait si a existat Nirvana a lasat o mare amprenta in istoria muzicii rock!
Pentru cei care nu cunosc ascultati cea mai cunoscuta si cea mai buna melodie.
http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

In primul rand,RIP. Apoi, am o parere extrem de buna, o astfel de trupa e una la 1 milion, they were fuckin' awesome, and I miss Kurt sad

| NeaIon25 a răspuns:

Cea mai buna parere eveeeer! :X
Kurt a fost un chitarist respectiv vocalist genial
Le-a dat clasa multor chitaristi din toata lumea
Anyway, rar gasesti cate o trupa ca asta big grin