| Dyzzy_4773 a întrebat:

Ce parere aveti acelor care le place muzicaa populara : http://www.youtube.com/watch?v=M3d4zibTPgU

3 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi normal muzica populara sa pune la petreceri si la tot felul de aniversari dar mi se pare ca oameni aia nu prea au in cap decat:

1.Bautura

2.Chef
Si zic eu ce inveti din muzica populara? A si urasc muzica asta

| ilegalnonstop a răspuns:

Ba tu sti ma cine e dizzy? ia zi asculti muzica populara a? ba sterge dracu numele ala de la cont!

| Dyzzy_4773 explică:

Nu asc muzica populara trebuie sa fac reclama la cinevawinkingtongue