| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Alexandra Stan sau Inna? Primul raspuns care imi convine primeste funda :X.

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Mie imi plac sincer amandouatongue, dar daca e sa aleg o aleg pe Alexandra Stanlove struck

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BellsC a răspuns:

Poi ambele fete sunt super.
Dar o aleg pe Inna:X are melodii mai super:Xsi o voce superba:*

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi plac amandoua. Dar Alexandra Stan imi place mai mult.

| HinnaBunneh a răspuns:

Inna e urata dar macar a ajuns departe. Alexandra stan are voce, dar e cam parasutahee hee...

| Insanity a răspuns:

Pai nici unalaughing

Dar ca sa iti raspund la intrebare, Alexandra Stanthinking Mult mai bine decat Innastraight face

| loricel a răspuns:

Inna.

| ALice_4674 a răspuns:

Inna prea exagereaza.aleg alexandra pentru ca imi place noua ei mel Mr Saxobeat

| Wonderland a răspuns:

Inna

| Ana a răspuns:

Alexandra Stan

| RockForever99 a răspuns:

Inna

| Sn00pY a răspuns:

Eu aleg inna imi place ca face show la concerte canta bine live, si te pune in miscare

| diianna a răspuns:

Niciuna
big grin

| personaljesus a răspuns:

Nu-mi place niciuna da daca ar fi sa aleg mai bine inna ca alexandra e o ***** laughing

| Miuriel a răspuns:

Normal ca inna, nu o suport pe parasuta de alexandra stan8-) mai ales cu melodia aia lollipop si in videoclip:-& pfff... funda?>big grin

| timeea7 a răspuns:

Innahappy

| timeea7 a răspuns:

Auzi ca Inna e urataoh go on

| Anonnnnn a răspuns:

Inna

| Adina_3463 a răspuns:

Eu aleg Alexandra, iti convine?winking

| Letytzy@ a răspuns:

Innahappy

| r0biricaa a răspuns:

Alexandra Stan!

| Zulicious a răspuns:

Amndoua st bune... dar totusi Alexandra Stan abia a aparut iar Inna e imaginea Romaniei

Daca vei intreba pe cineva de Romania va spune Inna nu Alexandra Stan sau mai stiu eu ce.

Inna e imaginea Romaniei si are si o voce f buna si e si frumoasa.

Deci in mod clar Inna.

xoxo

| Michidutsa a răspuns:

Inna. Este preferata mea, toate melodiile ei imi plac!

| adelaroman79 a răspuns:

Innalove struck!

| alexandrum a răspuns:

Niciuna. Cheloo Rulez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoua sunt bune. Dar Inna imi place mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| DyaNa1337 a răspuns:

Inna face furori in occident, iar alexandra stan, face furori pe plan intern

| Violetta2303 a răspuns:

Inna e foarte talentata si ar mult succes dar este ajutata foarte mult si de studioul cu care lucreaza iat Alexandra ar o voce foarte frumoasa dar foarte putin melodii deci cred ca amindoua sunt la acelasi nivel

| DarkSunshiine a răspuns:

Alexandra Stan