| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Alexandra Stan sau Inna? Primul raspuns care imi convine primeste funda :X.

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Mie imi plac sincer amandouatongue, dar daca e sa aleg o aleg pe Alexandra Stanlove struck

33 răspunsuri:
| parazitu_8805 a răspuns:

Si inca o data trebuie sa anuntam ca acest site este facut pentru intrebarile cu sens la care cauti raspuns si nu e joc de noroc

ps: terminati o data cu intrebarile proaste nu aveti ce face gasiti-va un hobi

| c76650531 a răspuns:

Alexandra

| roxana_4536 a răspuns:

Alexandra stan e mult mai frumoasa! decat inna care pozeaza goala!

| Madu_8002 a răspuns:

Acum depinde fiecare are stilul sau de scena etc.Au stiluri diferite unii o aleg pe inna deoarece are mai multa experienta, iar altii pe alexandra deoarece are melodii mai frumoase.Fiecare e frum dar depinde de tine, eu asa alege-o pe alexandra in comparatie cu inna e mult mai frumoasa si mai...inteligenta sa zic asa dar nimeni nu ia testat englezalaughing si cu inna sa nu o criticatin deoarece nu ati ajuns la nivelul ei. Eu o aleg pe alexandra, cu'i nu-i convine ciuci!

Pa!