| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Alexandra Stan sau Inna? Primul raspuns care imi convine primeste funda :X.

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Mie imi plac sincer amandouatongue, dar daca e sa aleg o aleg pe Alexandra Stanlove struck

33 răspunsuri:
| Zulicious a răspuns:

Amndoua st bune... dar totusi Alexandra Stan abia a aparut iar Inna e imaginea Romaniei

Daca vei intreba pe cineva de Romania va spune Inna nu Alexandra Stan sau mai stiu eu ce.

Inna e imaginea Romaniei si are si o voce f buna si e si frumoasa.

Deci in mod clar Inna.

xoxo

| RockForever99 a răspuns:

Inna

| roxana_4536 a răspuns:

Alexandra stan e mult mai frumoasa! decat inna care pozeaza goala!