| Pustii a întrebat:

Ce parere aveti:D? http://www.youtube.com/watch?v=HQ7_vS_JjyQ

Răspuns Câştigător
| gabriel97 a răspuns:

Imi place foarte mult aceasta melodie.
E super tare.

10 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

De ce tuturor le place Puya? mi se pare un ratat, un drogat si un handicapat.

| Brotacelu a răspuns:

Comerciala si de rahat.

| Ađııa a răspuns:

Sincera sa fiu...asta nu mi place tongue dintre toate mel lu' puya, asta chiar nu mi place big grin

| b342 a răspuns:

Pfff... e supeeer; x. Cei care spun ca Puya e un rahat vor sa zica ca ei sunt niste rahatiwinking. Puya Is The Best \m/. Muiee pentru cei care spun ca Puya e rahat laughing. Brotacelu, du`te mha si asculta Salam Si Guta sau alte rahaturi daca nu`ti convine oh go on. DoOdOlove struck ma abtin sa nu zic ceva de mata aia retardata. Opss deja am spus :p. Ce`mi place cand imi scapa; x. gabriel97 si princebarbie11 stiu ce`i aia muzica adevarata

| gabriel97 a răspuns:

E super tare melodia:X

| Verdunkleten a răspuns:

Trist. foarte trist...

Răspuns utilizator avertizat
| princebarbie11 a răspuns:

Mie mi se pare super melodia, melodiile de felul asta iti arata realitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place tonguetongue.

Răspuns utilizator avertizat