| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Antonia?

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Mie mi se pare ca are o voce buna, pentru ca am auzit-o cantand live la RMA si nu am ramas cu gura casacata ca la Inna, daca ma intelegi.
Unele melodii de ale ei sincer nu imi prea plac, cum ar fi "Morena". In schimb featuring-ul cu Vunk si "Marionette" sunt chiar misto!
E si frumusica!

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Antonia, tipa din clasa de lângă, grasa care în pauze vine la mine în clasă şi vorbeşte în engleză, şi plânge când ia 8? Sau te referi la vreo piţipoancă care miaună, că eu nu le ştiu după nume?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ceva rahat de la radio presupun.

| Urpaniel a răspuns:

Apă de ploaie.