| Seba_1409 a întrebat:

Ce parere aveti de cel mai nou single ai Inei ?
Inna - Sun is up
http://www.trilulilu.ro/Frenel/6dcaffdd02a843
Credeti ca va hitul veri?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes a răspuns:

Buna! E super melodia, dar nu stiu daca va fi hitul veri... Oricum, multumesc happy Eu nu stiam melodia.

6 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Mie personal nu imi place la nebunie aceasta melodie. E buna dar nu prea as crede ca va fi hit-ul verii. Are melodia "10 minutes" care mi se pare mai buna. Acum fiecare cu parerea lui happy

| Petrika a răspuns:

Cu siguranta va fi hitul verii. Melodia suna foarte bine mai ales prin cluburi. Mie unu imi place mel :X

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Puteti sa ma criticati dar mie nu imi place inna si melodia este foarte yachh.incepe ea cu vocea pitzigaiata si asta ma zgarie pe creieri!

| Sua a răspuns:

Se putea si mai bine. Si @Fallen Angel are dreptate 10 minutes e cea mai buna melodie a ei

| Petronela a răspuns:

E foarte tare si cred ca va fi hitul verii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare fromos