| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de concertul Lady Gaga la noi?

Răspuns Câştigător
| MauiNight a răspuns:

Frumos happy de ce sa nu vina si ea in tara noastra? Daca unii nu asculta Lady Gaga, asta nu inseamna ca toata tara o dispretuieste. E frumos cand vin diferiti artisti intr-o tara, concertele sunt distractive, muzica frumoasa... totul e frumos. Ce imi mai place cuvantul asta frumos happy

3 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Pai foarte tare. Adica vine si la noi in sfarsit cineva cunoscut si tanar big grin

| ThePoet a răspuns:

E un mare ****. Lumea o sa ridice mai mult aparatele de fotografiat/filmat decat mainile.

| StephyMonster a răspuns:

Superrr.In sfarsit vin la noi si alti artisti internationali, nu doar astia de prin jur.Cred ca acum ca avem si noi National Arena, vor veni si altii big grin Urat din partea celor care o injura si o jignesc cu "sa stea acasa", pai atunci cred ca va canta Guta pentru ei, nu stiu ce e aia "muzica" oh go on sa stea ei cu manelisitiiwinking