| MIB a întrebat:

Ce parere aveti de gusturile mele? http://www.youtube.com/watch?v=-6uX0MWetHA mai stie cineva melodii de genul asta? Daca l-e ascult, au un incredibil efect pozitiv asupră-mi :)

4 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Mai sunt peste 817, 967 de persoane cu gusturile tale. Pe mine nu m-a influentat melodia. Muzica poate influenta persoane, depinde de personalitate. Mai mult depinde de psihic daca te lasi influentat sau nu.

| noktambul a răspuns:

Nu ai gusturi rele. Pink Floyd ai ascultat vreodata? Sau Jean Michel Jarre? Sau Alan Parson Project?

| MIB explică:

Da, ascult si JM Jarre