| bestmusik a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber? Credeti ca o sa-si mai continue cariera de artist sau o sa se reprofileze?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cu vocea ca lui, carisma, aspect fizic si in general - talent applause de ce sa se lase? Ar fi pacat! Normal ca ne va bucura cu melodiile lui inca mult, mult timp! thumbs up

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Speram sa se reprofileze!

| Slavic a răspuns:

Justin nu e chiar asa o vedeta are 15 sau 16 anieste mic si muzica lui o face puff dady in primul rind intral doilea cine ar refuza de la bani si slava
?

| คเค๓เк a răspuns:

Fitar justin...

| godmusthateme666 a răspuns:

Sincer eu nu am nimic cu el... dar din punct de vedere muzical nu mi se pare cine stie ce! E doar un pusti care fuge dupa atentie...
Eu una cred ca va continua pana pe la vreo 20 de ani (maxim) cu muzica...

| vivalavida a răspuns:

O sa continue :p

| dennyissa a răspuns:

Il ador pe justin...il iubesc
am citit intr-o revista ca o sa-si piarda vocea din cauza maturitatii
sa speram ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e cel mai frumos tip pe care l-am mai vazut.Isi va continua carierea de artist cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce,, iubitele`` lui ii vor da papucii, se va reprofila pe viata reala.(bine, mai intai de toate, mi-ar face placere sa-i arunc o galeata cu apa rece-n cap si sa discut cu ele despre bizara viata care-o duce).