| DeeaDLove12 a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber? va place muzica lui? va place cum arata? merita ascultat?

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

Merită împuşcat.
Aş fi vrut şi eu să te întreb de Black Sabbath, dar nu cred că ştii ce e aia

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Vreau sa-l spazur de grinda.
2.NU!
3.NU!
4.Arata de parca l-as fi calcat cu tractorul.
5.NU!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Una proasta.Nu.Nu.Clar Nu.

| DeXxa a răspuns:

Ahahahaha!

| DreamAutopsy a răspuns:

Răspuns: NU!
Nu-mi place, nu mi-a plăcut, n-o să-mi placă.
\m/

| DeeaDLove12 explică:

@All frumoase raspunsuri nu ma asteptam la altceva sincer :]] si eu il urasc mai ales melodia Baby as fi vrut parerea celor care le place de el

| WinterSoldier a răspuns:

Justin Bieber dupa parerea mea nu trebuie ascultat.Are o voce foarte ascutita si nu, nu merita ascultat mai ales ca e si foarte enervant.Dar fiecare cu parerea lui.

| MâţaD a răspuns:

Parere proasta.triplu NU happy

| MâţaD a răspuns:

Saracul...cred ca sughite de zor laughing