| andrada a întrebat:

Ce parere aveti de mel asta?
http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs
Eu o ador, de fiecare data cand o ascult ma gandesc la baiatu de care imi place :x

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Ahhh...melodia asta e superba. Nu il puteam suferi pe Bruno Mars cand auzeam melodiile alea "billionaire" si "just the way you are". Nu imi plac deloc, dar melodia asta cum am auzit-o m-am indragostit de ea. e superba! happy

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Singurul lucru bun la melodia asta este că Bruno Mars nu e un ratat comercial, mai știe câte ceva. Dacă ne apucăm să îl comparăm cu Bieber de exemplu, despre Bieber nu poți să spui asta. Bruno Mars e puțin diferit de ceilalți.
Baftă

| AngelandDemon a răspuns:

Super tare`