| Georgie a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=DBQy734Q4FM? Mie mi-a trimis-o o fata, si mi-a placut foarte mult.Nu ma deranjeaza daca jigniti.Fundoaiee...Si la ceilalti voturi:P

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

E una din melodiile mele preferate, si printre cele mai bune melodii facute vreodata.Parerea mea e ca a stricat un pic melodia cantareata, i-a dat un aer mai pop, dar nu ia mult din cat de frumos cantecul.Si de ce sa te astepti la jigniri? Pentru ca exista idioti care nu apreciaza muzica buna, si raman la idioteniile pe care le asculta neoprit?! Ignora-i, cantecul asta e o capodopera.Pace!

1 răspuns:
| SkilletFanAlex a răspuns:

Asa si asa.nu pot sa spun ca imi place la nebunie dar nici ca o urasc si mi se face greata deci cam de 8 melodia.