| axel007 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta noua INNA& Flo Rida- Club Rocker (by Play & Win)? http://www.youtube.com/watch?v=4OMV97kxuCE

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Bunahappy.

Ador melodiile Inei; x. Are vocea superba; x. O am pe telefon si ca sonerie>big grin

5 răspunsuri:
| Dumnez?u a răspuns:

Ma,oricat am hateri-o pe Inna, nu oricine ajunge sa faca o colaborare cu Flo Rida.Si @FucktheSystem,daca ai cauta club rocker-sound only pe YT ai putea sa vezi ca la inceput cand Inna face niste repetitii,chiar are voce bunicica.I se strica vocea pentru ca, canta house, si vocea in cantece e autotunata la greu.Cantecul e house si nu comentez asemenea gen, versuri slabute rau.

| FucktheSystem a răspuns:

De unde să încep...
Detest "vocea" ( dacă putem să o numim așa) Innei.
Tipul ăla mai mult behăie decât cântă, iar instrumentalul sună ca o bășină ( la propiu).

| FucktheSystem a răspuns:

@иeмaиנa crede-mă că și eu am avut ocazia să o aud cântând live, la un post de radio Champ Elysees și pe lângă faptul că a încurcat versurile a mai și sunat al naibii de prost. Pot să zic că au fost cele mai groaznice sunete care le-am auzit în viața mea, mai ales când a încercat să ridice vocea. Prefer unghiile zgâriind o tablă, sună mai armonic.

| axel007 explică:

Hai mah ce vi asa de ciuda pe ea? canta foarte frumos si a si ajuns in locuri in care nu ajung multi asa ca ar trebui sa ne bucuram ca e de-a noastra!

| Kelsi a răspuns:

Bravo Innei ca a reusit sa ajunga la aceasta performanta! Vocile celor doi se potrivesc si a iesit super bine! Speram sa mai aiba astfel de colaborari in viitor! Oricum, nu se vede? Multi zic ca vocea ei e naspa... de asta se duce la straini ca sa faca featuring. Si uite asa, artisti romani care CHIAR AU VOCE sunt adorati de straini si nu de noi. Avem cu ce ne mandri si... nu ne mandrim. tongue