| ionutzz1994 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta si de videoclip
http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U
Mie imi place foarte mult:X:X. Voua?

5 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Daaaaaadrooling e super marfa:X:X:! dc mai sti mel d genul asta da-mi si mie un msg pls.Ms!:*:*

| Adelinesmile a răspuns:

Doamne ce`mi place melodia asta :X e foarte tare blushing

| Pitica_3139 a răspuns:

E misto melodia:X:X:X:X

| Pralină a răspuns:

E minunata! Superba doar ca nie nu-mi place rihanna dar iaci e o exeptie e minunta melodia de nu intrebai u de ea eu nu as mai fi incercat sa asc rihannabig grin

| KandyLaBarby a răspuns:

Amestecul intre rap si hip-hop e o buna ideea eminem a fost si va fi nr 1 in rap atat cat si rihanna care e destul de buna si ador melodiile ei videoclipul celor doi mi se pare super bine muncit si niste voci mari imi place melodia si ritmul care il au sper sa mai scoata melodii impreuna fac bun duet ok asta a fost rasounsul meu sper sa mai primesti succes