| lilstar a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta:X mi-e imi sare inima cand o ascult:X:))
http://www.youtube.com/watch?v=kn6-c223DUU

9 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10, cred ca e de 8.

| catty443 a răspuns:

Waa love struck e foarte frumoasa love struck

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

E... ff frumoasa:X
laughing si nu stiu dc
dar cand o asc ...am niste emotziilaughing
da nu stiu dc...:X

| Kenny a răspuns:

Ador melodia asta... versurile sunt superbe, iar vocea calda, linistitoare a lui Hayley impreuna cu a rapperului se potrivesc perfect. love struck

Ma bucur ca in zilele noastre inca se mai face muzica adevarata. happy

| Medeaa a răspuns:

E soope taree:X hayley chiar are o voce superba

| Horyka a răspuns:

Pe o alta scare diferita de scara lui gabi dar tot de la 1 la 10 ii dau 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sooper.mai ales la inceput love strucklove strucklove struck

| Petronela a răspuns:

E foarte draguta, imi placelove struck

| Daniela_3373 a răspuns:

Superba love struck