| мιнαɛℓα36 a răspuns:

- Cui nu-i place Pasarea Colibri "Vinovatii fara vina"?
- Cand ascult " La fereastra ta " pic in melancolie totala big grin
- Altar nu suna bine, postat langa cele doua de mai sus...

| pwp a răspuns:

Sunt supebeee love struck
nu le-am ascultat de cativa ani sad
mersi pentru ele!

| Emmy_4021 a răspuns:

Pai ce sa zic...nu ma prea dau in vant dupa genurile astea de muzica, dar fiecare cu gusturile lui big grin

| KellyK13M a răspuns:

Sunt bune...Prima e preferata mea big grin

| StillAlive a răspuns:

,, Nu conteaza cat de lung am parul/Important e cat de mult gansesc! '' Lumea e plina de prejudecati si nu ar trebui sa fie deloc asa. Vad pe strada toti cocalarii cum se uita dupa,, pletosi'' si ii arata cu degetul, fara sa isi dea seama cine are mai multa cultura si respect.