| rrazwy a întrebat:

Ce parere aveti de melodiile de pe acest site: http://forviber.wordpress.com? ce melodie va place cel mai mult de aici? Pentru cei cu aceleasi gusturi ca mine dau >fundita:

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Buna!
mie imi plac :
Elena - Disco Romancing
Radio Killer - Be Free
Deepcentral - Music Makes Me Free
Morandi - Rock The World [care este si preferata mea]

6 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Super sitebig grin si melodiile la felwinking. Nu am apucat sa vad prea multe momentan, dar din ce am vazut mi-a placut radio killer-be free si shakira -waka waka. O sa ma mai uit putin mai tarz si itimai zicbig grin

| adriangabor92 a răspuns:

Shakira – Waka Waka, Yves Larock – I Dont Know

| pitikaaa a răspuns:

Buna~
Shakira-waka waka
Radio Killer-Be free
Dj Sava And Raluka-Love You
cam atat...tongue

| KLapeman a răspuns:

Sunt vreo cateva misto... dar cel mai mult imi place aia de la radio killer- be free

| Claw a răspuns:

Elena Gheorghe – Disco Romancing
Radio Killer – Be Free
Deepcentral – Music Makes Me Free
Morandi – Rock the World

| Tom a răspuns:

I si asta o strategie sa faci rost de trafic pe site.
Oircum Radio Killer – Be Free cea mai tare.Si restul sunt fumoase dar asta imi place cel mai mult.Inclusiv videoclipul la ea