| Sarai a întrebat:

Ce parere aveti de noua melodie a lui Ruby - Baiat De Bani Gata? big grin

14 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Nu-mi place. Versuri mai proaste n-am văzut de când sunt. la fel și linia melodică. happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Habar nu aveamn de existenţa acestei melodii, dar nici n-am de gând să o caut pe youtube. N-am chef să vomit în exces.

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Woodenpints91):

Le zici pe drept! Bravo! Ca si la intrebarea mea daca iti mai aduci aminte cu dacia si cu ford mustanglaughing

| CautNume a răspuns:

Nu o stiu, dar nici nu vreau. Dupa numele cunoscutei si foarte talentatei artiste sunt sigura ca mai mult de un jeg nu se poate numi.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Mie imi placewinking

| RyGoLeTa a răspuns:

Este o prostie cam ca toate melodiile din ziua de azi, cu un ritm facut pe calculator si versuri aiurea puse, daca vrei sa asculti ceva ca lumea asculta Michael Jackson sau melodii mai vechi nu tampenii din astea fara suparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi sangereaza urechile cand o ascult.
dar nu am nimic cu ea sau cu melodia in sine big grin

| FearOfTheDark a răspuns:

De la aia cu lumina nu am mai auzit ceva patetic de la cineva.Nici de la Bieber nici de la altii.Dar uite ca aud acum.

| MaskOfSanity a răspuns:

Titlul sună patetic. Nu-mi doresc să mă conving, ascultând melodia.

| bombonika17 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Nici sa nu o asculti...mie mi-au tongue sangerat urechile cand am auzit melodialaughingrolling on the floor

| MegamortX a răspuns:

N-am ascultat-o, da' nici nu-i nevoie s-o ascult ca să știu că e un gunoi. O să ajungeți să vă înecați în rahaturile pe care le ascultați.

| ooolifeoolol a răspuns:

Vai bagami-as **** in ele de panarame care se apuca de cantat. Zici ca are o **** in gat, lolz. Sper sa mearga inapoi pe centura si sa lase muzica pentru cei cu talent.

| bombonika17 a răspuns:

Sincer...e mai penibila decat aialalta: stinge lumina.