| JsBeibDOLL a întrebat:

Ce parere aveti de noua melodie Andreea Banica-Love in Brasil(http://www.youtube.com/watch?v=jMCZ4A-Wy6k)? Eu o ador:x:x

5 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Super tare melodia=p~=p~=p~ ...No comment :X:X

| Anutza2610 a răspuns:

E super. cel mai mult imi place refrenu.are multe melodii faine

| NuAmHabar a răspuns:

E foarte frumoasawinking
Am citit intr-o revista ca melodiile care au cuvinte repetate de mai multe ori unele dupa altele, exemple:
"ale-ale-alejandro"
"vrei sa pleci dar numa numa iei"
si respectivele versuri din melodia cu andreea, au sanse mult mai mari sa fie mai cunoscute si mai placute, nu stiu de ce, sunt mai usor de cantat, e ca o hipnozawinking

| Andreea9222 a răspuns:

Si eu

| saulasa a răspuns:

E chiar draguta love struck nu ma asteptam sa scoata andreea banica o melodie asa de ritmata love struck