| Jose21 a întrebat:

Ce parere aveti de noul single Alexandra Stan? http://www.youtube.com/watch?v=_iA8DazttRw
Mie una imi place ff mult

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce sa imi placa?

Cah.

Auzi la un comment "Cica omorati-i pe aia 6 care nu le place ca nu au de ce sa traiasca"

...rolling on the floor Ma lasati?

C***t comercial. straight face

| Диана a răspuns:

No thanks... oh go on Cum spune si @7h30, **** comercial.

| Bebelushaaː a răspuns:

Mie imi place mult piesa asta :X
O ascult in fiecare zi de o saptamana blushing
Desi mult o critica, ea are voce.
\dancingMake me move like a freek \dancing

| Denisa a răspuns:

Si mie imi place mult. Imi place si de ea. E foarte draguta. Desi nu sunt de acord ca e asa dezbracata prin videoclipuri constientizez ca asta se vinde. Tipa are voce buna, stie canta live nu ca altele. Saxobeat!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mizerie

| stefanb39 a răspuns:

Super tare misto da plz funda

| Little Princess a răspuns:

Ff tare. si mai are o noua mel "Trojka energy". asta e si mai tare