| CobraDoja a întrebat:

Ce parere aveti de piesa mea : http://www.youtube.com/watch?v=7Ioe-gro348

Sunt incepator...

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă e a ta pe bune, nu e rău pentru-n ceput! Mai exersează, eşti pe drumul cel bun! Baftă!

| aliceinchains a răspuns:

Aşa muzică proastă se face la voi acolo în Galaţi? Dacă mai sunt încă vreo câţiva ca tine pe-acolo, e clar.
Ce pot să spun, am râs puţin. E amuzant de penibil. Cred că până şi vocea mea ar fi mai bună decât... chestia asta.

| Trolli a răspuns:

Se vede ca esti incepator, mai ai de lucrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penibil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începător e mult spus pentru tine. Deocamdată eşti la statutul de prăfar, dar, cu multă muncă poţi ajunge şi un începător. Succes!

| Hst a răspuns:

M-am pișat pe mine de râs. Ai băgat microfonul în WC de se aude așa? Și dacă mă bășeam în reportofonul de la telefon era o melodie mult mai bună...